Bilgi Sayfası

Bilgi zamanı !!! ARPA ÇİMİ Arpa çimi’nin taze genç sürgünleri , beynin ve merkezi sinir sisteminin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olan birçok bileşik açısından son derece zengindir. Bu besleyici yoğun süper gıdanın düzenli tüketimi, birçok önemli mineralin yanı sıra bol miktarda B kompleks vitaminleri sağlar. Sadece bir porsiyon, B9 vitamini olarak da bilinen folat için RDA’nın% 52’sini sağlar, folat ruh halini sabit tutmak için çalışır ve serotonin sentezi için gereklidir. Bu, olumlu bir şekilde ruh haline doğrudan katkıda bulunan önemli bir nörotransmiterdir.Arpa

Arpa ARPA B6 Vitamini bakımından yüksek olan Bareygrass, nörotransmiter GABA’nın üretimine yardımcı olan bu önemli besinin en iyi kaynaklarından biridir. Beyindeki nöronlar, aşırı heyecan oluştuğunda sakinlik sağlamak için GABA’ya ihtiyaç duyar. GABA ayrıca depresyon ve anksiyete ile savaşan endorfin üretmeye çalışır. Arpa çimi içinde bulunan… Daha fazlasını oku »Bilgi zamanı !!! ARPA ÇİMİ Arpa çimi’nin taze genç sürgünleri , beynin ve merkezi sinir sisteminin en iyi şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olan birçok bileşik açısından son derece zengindir. Bu besleyici yoğun süper gıdanın düzenli tüketimi, birçok önemli mineralin yanı sıra bol miktarda B kompleks vitaminleri sağlar. Sadece bir porsiyon, B9 vitamini olarak da bilinen folat için RDA’nın% 52’sini sağlar, folat ruh halini sabit tutmak için çalışır ve serotonin sentezi için gereklidir. Bu, olumlu bir şekilde ruh haline doğrudan katkıda bulunan önemli bir nörotransmiterdir.Arpa

Yüksek frekanstaysanız yanınıza virüs, bakteri, mantar gibi düşük frekanslı hiçbirşey yaklaşamaz…gelsede uzun süre duramaz…..

💫COVİD 5.5 Hz. titreşime sahiptir …25.5 titreşim üzerinde ise ölüyor 💫 yüksek titreşime sahip insanlar için virüs basit bir şikayettir… bu yüzden hızla iyileşebiliyorlar veya etkilenmiyorlar 💫 düşük titreşime sahip olmanın nedenleri şunlar olabilir:yorgunlukkorkusinir gerginliğiöfkenefret 💫 bu yüzden yüksek titreşimli olmalı ve haberleri…negatif programları sürekli… Daha fazlasını oku »Yüksek frekanstaysanız yanınıza virüs, bakteri, mantar gibi düşük frekanslı hiçbirşey yaklaşamaz…gelsede uzun süre duramaz…..

KLONLAR, SENTETİKLER, ORGANİK ROBOTOİD VE ÇİFTLER (İKİZLER)

HALKA AÇIK GENETİK OLAYLARKAMU DUYURUSU GENETİK ETKİNLİKLER 1890– Bir tavşan embriyosu, koruyucu bir ana tavşanın rahmine başarıyla nakledildi.1944 – Vitro’da bir insan yumurtası döllendi, yani insan yumurtası bir test tüpünde yapay olarak tohumlanmıştır.1952– Indiana Üniversitesi’nden Briggs & King kurbağa klonladı.1970’ler – Rand Corporation şirketi, “para… Daha fazlasını oku »KLONLAR, SENTETİKLER, ORGANİK ROBOTOİD VE ÇİFTLER (İKİZLER)

BİLGE

Bilgeden özlü sözler

BOR MADENİNİN FAYDALARI

BOR MADENİNİN FAYDALARI
Bor, vücudun normal büyümesine ve sağlığına fayda sağlayan hayati bir mineraldir.

BORAKS VEYA BORİK ASİT HAYAT VERİR.

Boraks veya Borik Asit Hayat Verir
Beyin %85, Kan %90, böbrekler %82, kas %75, kemikler %22 oranında su içerir ve ortalama erkeklerin vücudu %55-65 ve kadınların vücudu %50-60 su dan oluşur.

GÜNÜN ÖĞRETİSİ:

Bir gün yaşlı bir münzeviye sorarlar: ( Münzevi Arapça kökenli bir kelime olup, insanlardan kaçan, yalnız yaşamayı tercih eden insan anlamındadır. ) “Sürekli yalnız olmaktan bıkmıyor musun?” Münzevi cevap verir: “Yapacak çok işim var. İki şahin eğitmem gerekiyor. Ve iki kartal. İki tavşan sakinleştirmek ve… Daha fazlasını oku »GÜNÜN ÖĞRETİSİ:

İTALYAN DOKTORDAN ŞOK İDDİA!

İTALYAN DOKTORDAN ŞOK İDDİA! KANSER KOLAYCA ORTADAN KALDIRILABİLEN BİR MANTARDIR ! Çare : KARBONAT Bu tedavi hiç zararlı değildir ve kaybedecek bir şeyin yok. Zamanımızın en zor ve ölümcül hastalığının gerçek tedavisini bulmak, ahlaki ve etik sorumluluğumuzdur! diyor, ONK. Dr. Simonchini. KANSER BİR MANTAR! Yaklaşık… Daha fazlasını oku »İTALYAN DOKTORDAN ŞOK İDDİA!