GÜRCİSTAN’DA KILAVUZ TAŞI ZIRVALARI

0
854

Kıyamet Olayındaki Emirler: Gürcistan’ın Kılavuz Taşlarının Gizemi.

1979’da Georgia, Elberton’da, Robert C. Christian takma adıyla kendini tanıtan gizemli bir kişi, Elberton Granite Finishing Company’nin başkanına daha önce hiç görülmemiş bir proje sundu.

Beş metreden daha yüksek beş granit bloğun inşası, herhangi bir felakete karşı tahrip edilemez olacak şekilde yerleştirilmiş ve daha sonra daha iyi bir toplumun yeniden inşası için izlenecek sözde yönergelerle sekiz yüzeye kazınmak zorunda kalmıştır. ” Büyük Kıyamet “. Anıt aynı zamanda pusula, saat ve takvim işlevi görebilir.

Bu anıtın kökeni, Georgia Kılavuz Taşları veya Amerikan Stoneheng olarak bilinenleri çevreleyen birçok gizemden biridir. Yapılan çalışmalara ve araştırmalara rağmen kimse onu inşa ettirenlerin kimliğini bulamıyor, biliniyor ki kökeninin 1979 yılına dayandığı ve insanlığa bir mesaj iletmeyi amaçladıkları.

Grup, toplamda yaklaşık 100 ton ağırlığındaki altı granit levhadan oluşuyor. Merkezi bir levhanın etrafında dört granit levha bulunurken, altıncı bir tür çatı görevi görür. Yapının toplam yüksekliği yaklaşık 6 metredir. Aynı zamanda, levhalar basit astronomik gözlemler ve zaman işleyişi için de kullanılabilir.

Levhalara 12 farklı dilde on mesaj veya kural yazılmıştır: İngilizce, İspanyolca, Svahili, Hintçe, İbranice, Arapça, Çince, Rusça, Babilce, klasik Yunanca, Sanskritçe ve Mısır hiyeroglifleri.

                   ON MESAJI
 1. İnsanlığı 500 milyonun altında tutun
  doğa ile sürekli denge.
 2. Üremeyi akıllıca yönlendirin,
  fiziksel durumu ve çeşitlilik.
 3. İnsanlığı yeni bir yaşayan dil ile birleştirin.
 4. Tutku, inanç, gelenek ve her şeyi ılımlı bir şekilde yönetin sebep.
 5. İnsanları ve ulusları adil yasalar ve mahkemelerle koruyun tarafsız
 6. Tüm ulusların kendi bir dünya mahkemesindeki dış anlaşmazlıklar.
 7. Küçük yasalardan ve işe yaramaz memurlardan kaçının.
 8. Kişisel hakları sosyal yükümlülüklerle dengeleyin.
 9. Sonsuzla uyum arayan gerçeği, güzelliği ve sevgiyi ödüllendirin.
 10. Yeryüzü için kanser olmayın, doğaya yer bırakın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here