Ufo

0
630

Günümüzde birçok insanın gözetildiğini, ve bunu kendilerine uzaylıların yaşattığını düşündüklerini biliyormuydunuz?

İncelemelerimiz gösteriyor ki,musallatlı olan birçok vaka da kurban seçilen kişiye bildiğimiz sıradan cinler gölgeler şeklinde görünmek yerine, kılıkları aynı uzaylıya benzeyen, onlar gibi davranan, kişiye yalnızca kendisinin yada en yakının görebileceği ,evinin etrafında sanki bir gemi varmış holografisini yaratırlar. Bunun yanı sıra çeşitli frekans yada gezegen seslerine benzeyen seslerle kişi ile aralarında bir temas varmış izlenimi yaratmaya çalışırlar.

Biz bu kimseleri hem rüyalarından hemde anlattıklarından yola çıkarak kendilerini analizden geçiriyoruz. Bunun sonucunda gördük ki günümüzde birçok insan farkında olmadan cinlerin bu çeşitli aldatma taktiklerine maalesef ki kanmaktalar. Öyleki bu konuda müzdarip olan birçok insanın aklına dua bile okumak gelmiyor. Kendisini temaslı adleden bir kısım insanada dua okumaları gerektiğini söylediğimizde sorunun ortadan kalktığını söylüyor.

Sizce de bu ufo maskesi arkasına sığınmış cinler bizleri kandırmada oldukça uyanık değiller mi? Yada doğru cevap malesef ki bizler hem her konuda çok meraklı hemde oldukça bilgisiz.

Gülşen Karagöz
Rüyalar ve Sırları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here