VERECEĞİNİZ CEVABIN FREKANS BOYUTU

0
793

NASILSINIZ ? Sorusuna “ölüyorum” derseniz, hayatınıza öleceğiniz insanları olayları ve durumları çekersiniz
(10 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “sürünüyorum” derseniz, hayatınıza sürüneceğiniz insanları olayları ve durumları çekersiniz. Kendinize ve kimseye faydanız olmaz.
(20 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “kötüyüm” derseniz, hayatınıza kötü insanları durumları ve olayları çekersiniz. Kendinize ve kimseye faydanız olmaz.
(30 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “iyi” olmaya çalışıyorum derseniz, hayatınıza iyi insanları iyi olayları ve durumları çekersiniz. (40 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “iyiyim” derseniz hayatınıza iyi insanları olayları ve durumları çekersiniz. Sadece kendinize faydanız var.
(50 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “çok iyiyim” derseniz, hayatınıza çok iyi insanları olayları ve durumları çekersiniz. Etrafınızdaki insanlara ve kendinize faydanız var. (60 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “harikayım” derseniz, hayatınıza harika insanları olayları ve durumları çekersiniz. Kendinize ve bütün insanlığa faydanız var. (70 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “şahaneyim” derseniz, hayatınıza şahane insanları olayları ve durumları çekersiniz. Kendinize ve Etrafınızdaki bütün insanlara hayvanlara faydanız olacak. (80 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “muhteşemim” derseniz, hayatınıza muhteşem insanları olayları ve durumları çekersiniz. Kendinize ve Bütün evrene katkınız olacaktır.
(90 frekanstır)

NASILSINIZ ? Sorusuna “mucizeyim” derseniz, hayatınıza mucize insanları olayları ve durumları çekersiniz. Kendinize, insanlara, hayvanlara, bitkilere ve taşlara fayda sağlayacaksınız.
(100 frekanstır)
Yüz görmek demektir. Unutmayın arkadaşlar

“Benzer benzeri çeker”.

Pekala Siz Nasılsınız? Artık frekansları öğrendiğimize göre mucize ötesiyiz

Her an’ımız ilahi aşkla dolsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here