FREKANS VE RUH ENERJİSİ

0
904

BİZ İNSANLAR BUGÜN FITRATIMIZIN GEREĞİ OLAN FREKANS VE RUH ENERJİSİNDEN OLDUKÇA Muaf olduğumuzdan, bio enerji alanında kendini geliştirmek isteyen ve bilinçsizce çakra açan birçoki insan farkında olmadan kendilerine bulaşan varlık tasallutu ile kendilerini geliştirdiklerini zan etmektedirler.

Oysaki beden ve ruh, kalp ve akıl eşit bir itikada sahip olmadan, yada kişinin kendisinde doğuştan gelen saf ve temiz bir özellik olmadan bu yetileri çalışma ile kazanabilmesi imkansızdır.

İnsanlık kendi alemi içinde var oldu olalı mistik ve metafizik konular onu hep cezbetmiş ve iyice araştırmadan birçok insan sahip olduğu yetileri bilgisizce her şekilde kullanmış, böylelikle haksız yere hem suistimal etmiş, hemde kendisini suistimale uğratmıştır.

Ahir zamana girdiğimiz şu dünya aleminde sona hızla yaklaşırken görüyoruz ki malesef Tarih en başa, insanlığın içinde bulunduğu en cahil ve ilkel zamanına geri dönüyor. Geçmeyen hastalıklar, kurtulunamayan musallatlar, kandırılan insanlar, uzaylılar sebebi ile kaçırıldım, ameliyat edildim diyenler ve daha nicesi. , Gün geçerek toplumda manevi yaraların demiyorum artık obrukların açılmasına,belkide kapanması çok zor olan geri dönülmez hatalara sebebiyet vermektedir.

Peki ya reçetelerimiz nedir?
Doğru ve yanlış giderek daha da çok birbirine karışmakta. Kim haklı? Kim suçlu? İşin Doğrusu nedir? Bunu bilen var mı?

Artık toplum hasta adam sendromuna yakalandı ve giderek büyüyen bir vebaya bulaştık. Aynı dinin insanları, artık kabileler gibi fırkalara bölündüler. Her bir fırka bin adet ve gelenek üzere inşaa oldu. Genç nesilin bunca kaos içinde kafası bulandı. Onlarda kendikerince yeni bir fırka daha oluşturmaya başladı. Bu fırkanın adı metafizik ve sanal alem. Başkalarının görüp yapamadığı, tutamadığı yada hayal edemediği herşeyi onlar bu alemde buluyorlar. Bio enerji ile çakralar açmak uzaylılarla konuşmak, cin çağırmak. Sonra ne mi oluyor? Dinden çıkıyorlar.

Bir metafizik ci diyor ki benim bilgim üstün benim ordularım var, diğeri diyor ki ben o alemde peygamberlerleyim kur an a ihtiyacım yok bana vahy ediliyor,……

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here